Daň z nabytí nemovitosti

 ZPRACUJEME PROFESIONÁLNĚ A UŠETŘÍME VÁM ČAS

Už jste koupili svůj nový byt nebo jinou nemovitost? Přišlo vám vyrozumění z katastru a ještě jste nepodali přiznání k dani z nabytí nemovitosti?
 
Nemáte čas studovat, jak daň vypočítat, a jak vyplnit formulář finančního úřadu? Nechcete riskovat, že uděláte chybu a budete pak muset běžet na finanční úřad vysvětlovat a opravovat chyby?
 
Nechte to na nás. Rádi za vás vše vyřídíme online nebo poštou. 

Kdo se o vás postará?

Ing. Julie Vasko
Ing. Julie Vasko
daňová poradkyně

Julie má daně v malíčku. Specializuje se na daňové poradenství v oblasti nemovitostí. Má více než 17 let praxe a je členkou Komory daňových poradců (daňový poradce č. 5109). Daňové přiznání pro vás zpracuje.

Ing. David Přikryl
Ing. David Přikryl
autor projektu Koupím první byt

Jsem rád, že jsem pro svůj projekt našel odborníka, který se specializuje na tuto problematiku. Julie Vám ušetří čas a nervy při podání daňového přiznání a navrhne vhodný postup právě pro vás.

Jak budeme postupovat?

vyplníte kontaktní formulář na této stránce

Pošlete nám podklady pro zpracování přiznání

Do 1 týdne dostanete daňové přiznání mailem

Kolik služba stojí?

Zpracování přiznání k dani z nabytí nemovitosti (1 nemovitost) stojí 1.000 Kč. Cena zahrnuje poradenství, které souvisí s přiznáním k dani. Cena je finální, nejsme plátci DPH.

Cena nezahrnuje honorář za zpracování znaleckého posudku k dané nemovitosti, pokud si sami zvolíte tuto možnost nebo se tak společně dohodneme. Znalecký posudek si můžete zajistit sami nebo ho pro vás můžeme objednat za 3.000 Kč - 5.000 Kč podle typu nemovitosti.

Vyplňte kontaktní formulář

  • Obratem vám přijde do e-mailové schránky zpráva, kde potvrdíte váš souhlas se zpracováním osobních údajů
  • Po potvrzení souhlasu vám obratem přijde druhý e-mail s informacemi, kam nám poslat kopie vyrozumění z katastru a kupní smlouvy (online nebo poštou), a taky poplatek za zpracování daňového přiznání.
  • Okamžik dodání všech podkladů z vaší strany považujeme za potvrzení objednávky. Pokud by bylo potřeba něco upřesnit, ozveme se.
  • Přiznání zpracujeme do 1 týdne. Potom vám přiznání zašleme mailem k vytisknutí a podání na příslušný Finanční úřad.
  • Pokud byste chtěli něco řešit osobně, Julie má kancelář na Praze 1 - Rytířská 24.