Návrhy interiérů

Nevíte si rady, jak sladit interiér svého bytu, aby se vám v něm hezky bydlelo?

Potřebujete jen malou radu nebo navrhnout celý interiér?

Pomůžeme vám vytvořit domov, který si zamilujete.

Jak vám pomůžeme?

  • Sejdeme se v daném prostoru, abychom si ujasnili vaši představu (v případě online spolupráce vycházíme z fotek, výkresů a podobně)
  • Prostor zaměříme, vypracujeme 2D půdorys a zakreslíme navrhovanou dispozici nábytku
  • Na základě konzultace s vámi zpracujeme barevný koncept celého návrhu a finální 3D vizualizaci
  • Připravíme pro vás také seznam konkrétního vybavení a materiálů (vzorníky tapet, závěsů a záclon, rolet, textilií, podlahové krytiny, osvětlení, designové bytové doplňky) s odkazy a doporučeními na konkrétní dodavatele
  • Zpracujeme finanční rozpočet a celý návrh vám předáme ve formátu PDF, který slouží jako podklad pro realizaci projektu

Kdo se o vás postará?

Petra Vavříčková

interiérová designérka
Preferuji a oceňuji oboustranně příjemnou komunikaci a spolupráci. Spokojený klient a navržený interiér je pro mě vždy velká osobní odměna.

David Přikryl

autor projektu Koupím první byt a realitní makléř
S Petrou spolupracuji už delší dobu. Na čem se s ní domluvím, to platí. Má výborné estetické cítění a umí každý prostor proměnit tak, že se v něm cítíte prostě skvěle.

Kolik služba stojí?

Každý projekt je jiný, a proto nemůžeme honoráře definovat fixním ceníkem. Najdete tu jen typy odměn a orientační sazby. Všechny zakázky naceňujeme na míru až po důkladném seznámení se s projektem.

Celkový návrh interiéruod 12.000 Kč
Redesign stávajícího interiéru s využitím stávajícího vybaveníod 5.000 Kč
Osobní nebo online konzultaceod 2.000 Kč

Uvedené ceny platí pro 1 místnost do 20 m2. Nejsme plátci DPH.

Konečná cena se může lišit při požadavcích nad rámec základního návrhu. Na příklad při zapracování dodatečných změn, následné konzultace, nové vypracování 3D vizualizace a podobně.

Vyplňte kontaktní formulář

Ozveme se vám zpět, abychom si upřesnili rozsah prací a připravili pro vás nabídku našich služeb na míru. Sídlíme v Praze, ale není pro nás problém vše s vámi vyřídit osobně nebo na dálku přes telefon, skype nebo e-mail.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.