Jak se mluví o spolupráci se mnou a mých knihách

4 roky jsem přemýšlel o koupi bytu. Myslel jsem si, že nabídky bytů, které mi přicházely do života, tu budou věčně. Roky plynuly, ceny bytů a úrokové sazby stoupaly a já byl pořád bez vlastní nemovitosti. Jsem přesvědčen, že bych takto otálel ještě několik let, kdybych na Youtube nenarazil na Davidovo video „Má to smysl koupit byt za dnešní ceny“. Každý asi potřebuje nějaký zlomový moment, aby se vše dalo do pohybu a pro mě to bylo tohle video. Pár dní na to jsem se s Davidem sešel na osobní konzultaci. Dnes po 4 měsících jdeme k notáři podepisovat převod bytu a vím, že jsem udělal dobře.

Lukáš Semorádtrenér fitness
E-book mi přišel hned po zaplacení. Přečetla jsem ho během jednoho týdne. Ještě teď jsem z něho nadšená. Je rozsáhlý a člověk v něm najde odpověď opravdu na cokoli. Zároveň chci poděkovat za kontakt na pana Davida Toulu, který je ochoten zjistit jakékoliv informace ohledně dostupnosti hypotéky. Jakmile si budu hypotéku brát, jsem přesvědčena, že také obsáhle využiji pracovní sešit k e-booku.
Kamila DvořákováProvozní manažerka
Davidův Průvodce koupí bytu bych určitě doporučila každému, kdo o tom uvažuje a nemá žádné zkušenosti/znalosti v tomto oboru. Provede jasně od začátku procesu (proč koupit, jak vybrat) až po samotný zápis do katastru a další kroky. Vzhledem k tomu, že se jedná o životní investici a rozhodnutí a může se hodně věcí zkomplikovat, rozhodně se investice do ebooku vyplatí. Na internetu kolují jinak jen různé útržkovité informace a jinde jsem nenašla takto komplexního průvodce. Díky Davide za něj! Hanka
Hana Boháčováúčetní
Když jsem poprvé narazil na Youtube. Ani chvilku jsem neváhal s koupí e-booku. Investice 690 Kč je zanedbatelná v porovnání s informacemi, které vám e-book poskytne! Informace jsou kvalitně zpracované a krásně se v nich budete orientovat. Cením si i komunikace přes Facebook.
Adam ZvonařBaletní sólista Národního divadla v Praze
Před začátkem čtení eBooku jsem měl jisté pochybnosti o tom, jestli nebude moc složité jeho čtení porozumět. Ale je tomu naopak. Je věcně a srozumitelně napsaný a dozvěděl jsem se v něm spoustu důležitých a podstatných věcí. Doporučuji přečíst nejen těm, kdo kupují svůj první byt.
Jirka Klimentpřepravce cenin
Od eBooku jsem čekal, že předá základní informace o této problematice. Nakonec splnil nejen to, mám z něj super dojem. Splňuje pro mě 3 nejdůležitější faktory. Je logicky strukturovaný, vizuální a praktický. Doporučení jde všem, co jako já přemýšlí o koupi prvního bytu.
Kryštof Severaučitel angličtiny
Protože už nějaký ten čas uvažuji o koupi prvního vlastního bytu a nechci kupovat, jak se říká, žádného zajíce v pytli, přišel mi Váš e-book zcela vhod. Informace získané přečtením Vašeho e-booku jsou pro mě velkým přínosem. S hrůzou jsem totiž zjistila, jaké chyby bych s největší pravděpodobností udělala, neboť v dané problematice jsem úplný laik. Nyní alespoň trochu vím, na co se zaměřit a čemu se naopak vyhnout. Protože je koupě bytu velkou investicí, nechci v tomto ohledu nic uspěchat, ale předem zjistit všechna pro a proti.
Renata KlivarováAdministrativní pracovnice

Co o mně říkají klienti a kolegové?

Mrkněte na další reference na mém druhém blogu